Pilarki tarczowe Rebir

Pilarka tarczowa Rebir RZ1-55/1450 posiada na swym wyposażeniu piłę tarczową z nakładkami z węglików spiekanych. Przeznaczona jest do cięcia drewna iglastego i liściastego o wilgotności nie wyższej niż 50%.

Dalej

Pilarka tarczowa Rebir IE-5107 G-2 +E posiada na swym wyposażeniu piłę tarczową z nakładkami z węglików spiekanych. Przeznaczona jest do cięcia drewna iglastego i liściastego o wilgotności nie wyższej niż 50%. Pilarka została wyposażona w układ elektroniczny umożliwiający ‘płynny start’.

Dalej

Pilarka tarczowa Rebir IE-5107 G-2 posiada na swym wyposażeniu piłę tarczową z nakładkami z węglików spiekanych. Przeznaczona jest do cięcia drewna iglastego i liściastego o wilgotności nie wyższej niż 50%.

Dalej

Pilarka tarczowa Rebir RZ2-70-2 +S posiada na swym wyposażeniu piłę tarczową z nakładkami z węglików spiekanych. Przeznaczona jest do cięcia drewna iglastego i liściastego o wilgotności nie wyższej niż 50%. Dla wygody użytkowania, pilarka została wyposażona w zestaw umożliwiający montaż stacjonarny.

Dalej

Pilarka tarczowa Rebir RZ2-70-2 +E posiada na swym wyposażeniu piłę tarczową z nakładkami z węglików spiekanych. Przeznaczona jest do cięcia drewna iglastego i liściastego o wilgotności nie wyższej niż 50%. Dla wygody użytkowania, pilarka została wyposażona w moduł elektroniczny umożliwiający ‘płynny start’.

Dalej

Pilarka tarczowa Rebir RZ2-70 posiada na swym wyposażeniu piłę tarczową z nakładkami z węglików spiekanych. Przeznaczona jest do cięcia drewna iglastego i liściastego o wilgotności nie wyższej niż 50%.

Dalej