Wiertarki udarowe

Wiertarka udarowa, elektryczna, ręczna, Rebir TRU-870/13ER przeznaczona jest do wiercenia otworów w stali, metalach kolorowych, tworzywach sztucznych, drewnie; wiercenia z udarem w betonie, cegłach i innych podobnych materiałach.

Dalej

Wiertarka udarowa, elektryczna, ręczna Rebir TRU-770/13ER przeznaczona jesto do wiercenia otworów w stali, metalach kolorowych, tworzywach sztucznych, drewnie; wiercenia z udarem w betonie, cegłach i innych podobnych materiałach.

Dalej

Wiertarka udarowa, elektryczna, ręczna Rebir TRU-670/13ER przeznaczona jest do wiercenia otworów w stali, metalach kolorowych, tworzywach sztucznych, drewnie; wiercenia z udarem w betonie, cegłach i innych podobnych materiałach.

Dalej

Wiertarka elektryczna, ręczna, udarowa Rebir TRU-650/13ER przeznaczona jest do wiercenia otworów w stali, metalach kolorowych, tworzywach sztucznych, drewnie; wiercenia z udarem w betonie, cegłach i innych podobnych materiałach.

Dalej

Wiertarka udarowa, elektryczna, ręczna Rebir TRU-750/13ER przeznaczona jesto do wiercenia otworów w stali, metalach kolorowych, tworzywach sztucznych, drewnie; wiercenia z udarem w betonie, cegłach i innych podobnych materiałach.

Dalej

Wiertarka udarowa, elektryczna, ręczna, Rebir TRU-850/13ER przeznaczona jest do wiercenia otworów w stali, metalach kolorowych, tworzywach sztucznych, drewnie; wiercenia z udarem w betonie, cegłach i innych podobnych materiałach.

Dalej